Den po verticálu si jedu zlepšit náladu výletem na čertovských prknech do Krkonoš. Ve trojici Blani, Marcel a já  vyrážíme směr Rokytnice. Startovací hospoda má bohužel zavřeno a tak z parkoviště polem, lesem hájem rovnou k bufetu na Ručičkách. Groček zahřeje a pivo dodá energii. A hajdy na Plech. Všude mlha. Vidět tak na deset metrů.

U rozcestníku čajíček a tyčinka a letem kopcem dolů na Krakonošovu snídani. Nasadit pásy a hurá na papáníčko na Voseckou. Poloprázdná chalupa nám dopřává klidného občerstvení pivem, polívkou a klobáskou. Trochu poklábosit vyfotit Němce a hurá do mlhy a mrazu. Pomalu se šeří a tak se dohadujeme, že tu zprofanovanou Štumpovku vynecháme a  raději navštívíme Jarina.

Už potmě sundáváme pásy na Lysé hoře a po ještě  neupravené sjezdovce valíme dolu. Koupit  pár Plzní, počkat až nám chorý otevře a pak jen uznale kývat hlavou, jak to doktoři dobře opravili. Popřát  brzké uzdravení a dobrou náladu a šup domu.

Hezké to bylo.  A tak děkuji všem, co se zúčastnili a těším se zase příště.

Tafi

Komentáře  

0 # JardaW 2015-02-10 22:29
Každý den není posvícení a s počasím v Krkonoších to je zrovna tak. Oceňuji, že jste dodrželi tradici a sjezdovku do Rokytnice jeli při čelovkách. To já jsem si konečně splnil sen a sjezdovku jel za denního světla a hlavně střízlivej :roll:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
Copyright © 2007 - 2024 • HK Jizera • všechna práva vyhrazena | Webdesign: JWDesign