Zase to nějak uteklo a sníh zase nenapadl. Hodně věcí se děje tak nějak jinak, ale naštěstí se najde mezi sedmi miliardami lidí pár takových, kteří některé věci nemění. A tak se i letos uskutečnilo "Poslední slanění" našeho oddílu HK Jizera. Pár lidí se postaralo o to, aby bylo kde, kdy a s čím (pivo). Něžné pohlaví nadělalo pamlsky a Míra Tygřík udělal gulášek tzv. skvostný. 

A pak v den D na Bedřichově. Výlet na Trniště spojený se slaněním a spoustou legrace (plně zabezpečené). Vytvořena feráta ke slaňáku, opečení buřtů a konzumace svařáků, destilátů a ti otužilí i piva.

Večer se veselice přesunula z venku dovnitř chalupy Loko Liberec. Nejlepší a nejsrdnatější byli odměněni dárky a oceněni Vašim potleskem.

Pivo teklo proudem. Čárky se dělaly, jídlo se jedlo, kapela hrála. A Hupík bubnoval jak za mlada. Fernet nedošel a někteří nespali. Chata se uklidila a zbytky se dopily. Prostě všechno klaplo jak mělo - jako vždy. 

Sedím v koutě a jsem spokojený. Pozoruji ten cvrkot a všechny ty lidi, kteří si udělali poznámku v kalendáři a přišli. Všem Vám moc děkuju. 

PS: Hupe byl jsi skvělej 

Tafi

 

Komentáře  

0 # lenka od cici 2014-12-18 19:38
Byla jsem poprve a doufam ze ne naposled bylo to uzasne a hlavne super lidi moooooooooooooo c diky :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
Copyright © 2007 - 2024 • HK Jizera • všechna práva vyhrazena | Webdesign: JWDesign